Vlastimil Havlas

Majitel kanceláře|Makléř 2.stupně

Vlastík je nejen majitelem kanceláře a franšízantem realitní sítě RE/MAX, ale nejúspěšnějším makléřem našeho týmu. Jeho přístup, rozhodná povaha a znalosti mu umožňují řešit i ty nejzapeklitější problémy, které s sebou realitní trh nese. S důvěrou se na něj obracejí lidé v nesnadných situacích i úspěšní podnikatelé. Je považován za experta v oblasti prodeje pozemků v regionu, zejména pak dělení a parcelování velkých pozemků a zpracovávání projektů pro využití takto získaných pozemků.

 
Vlastimil Havlas
+420 777 250 948
vlastimil.havlas@re-max.cz
RE/MAX - Havlas

Tomáš Havlas

Ředitel kanceláře|Makléř 2.stupně

Tomáš je zkušeným makléřem a jeho znalosti z něj učinily ředitele naší kanceláře. Zeptejte se jej, na co chcete, pokaždé vám odpoví. Klienti na něm oceňují jeho rozvahu a klid a trpělivé řešení jakéhokoliv problému. 

 
Mgr. Tomáš Havlas
+420 721 773 263
tomas.havlas@re-max.cz
RE/MAX - Havlas Tomáš

Michaela Olšarová

Mentorka kanceláře|Makléřka 2.stupně

Na realitním trhu se pohybuje již 10 let. Jako bývalá sociální pracovnice je odbornicí na řešení realitních situací, které vznikají lidem v nesnadných životních etapách. Umí řešit i zadlužené nemovitosti či nemovitosti v exekuci. Je oporou pro klienty, kteří jsou nuceni svou nemovitost z různých důvodů prodat. Navíc se jako mentor kanceláře věnuje novým makléřům.

 
Michaela Olšarová, DiS.
+420 602 889 824
michaela.olsarova@re-max.cz
RE/MAX - Olšarová

Martin Zelina

Makléř 2.stupně

Martin je znám svým přátelským vystupováním vůči svým klientům, ale razantním postupem při hájení jejich zájmů. Dá na chlapské slovo a férovost očekává i od ostatních. Proto je na něj stoprocentní spolehnutí.

 
Martin Zelina
+420 777 223 945
martin.zelina@re-max.cz
RE/MAX - Zelina

Petr Závodný

Makléř 2.stupně

Svěřte svou nemovitost do rukou jednoho z nejzkušenějších makléřů této kanceláře. Petr je odborníkem na oblast frýdecko-místecka a umí obchodovat jak komerční, tak rekreační  nemovitosti. Je znám svým obrovským nasazením a korektním jednáním s klienty.

 
Petr Závodný
+420 777 223 948
petr.zavodny@re-max.cz
RE/MAX - Závodný

Andrea Dančová

Makléřka 1.stupně

Andy je služebně nejmladší členkou našeho týmu. Jejímu věku odpovídá i temperament a entuziasmus, se kterým se pouští do každého obchodu. Pro klienta je připravena investovat veškerou energii i um k jeho prospěchu.

 
Andrea Dančová
+420 734 784 957
andrea.dancova@re-max.cz
RE/MAX - Dančová

RNDr.Vojtěch Peřka

Makléř 1.stupně

Vojta je jedním z našich nováčků. Do makléřského terénu přišel z manažerské pozice a je to znát na každém kroku. Perfektní práce, perfektní vystupování, perfektní vizáž. Jeho rozjezd je dynamický a má před sebou skvělou budoucnost v realitní branži.

 
RNDr.Vojtěch Peřka
+420 728 522 171
vojtech.perka@re-max.cz
RE/MAX - Peřka

Veronika Borowská

Asistentka kanceláře

Veronika je nejužitečnější člen našeho týmu. Celý den v recepci a u počítače je k dispozici nejen makléřům jako jejich asistentka, ale i všem klientům, kteří navštíví naši kancelář nebo vytočí číslo naší pevné linky.

 
Veronika Borowská
+420 777 250 943
veronika.borowska@re-max.cz
RE/MAX - Borowská