Kupte vaší novou nemovitost s námi

Jsme tu od toho, abychom vám v maximální možné míře zpříjemnili hledání a koupi vašeho nového domova, chaty, nebo domku pro babičku.
Domluvte si s námi krátkou informativní schůzku, na které probereme, co přesně hledáte. Naši profesionální makléři vám pak najdou nejvhodnější nemovitost.

  • Najdeme vám vhodnou nemovitost
  • Posoudíme technický stav objektu
  • Dojednáme vám nejvhodnější možné podmínky
  •  Zařídíme veškeré právní úkony
  •  Zařídíme stěhování, malování, zkrátka vše co bude potřeba

Vyhledání nemovitosti

Podpora a asistence makléře

Právní služby

Posouzení stavu

Dohled nad financemi

A mnohem víc

"Makléř nám poskytl kompletní službu přesně podle našich představ.Aktivním přístupem pomohl uskutečnit náš záměr. S prací p. Zeliny jsme maximálně spokojeni. Včolekovi"

"Kvalitou a profesním přístupem pana Závodného Petra jsme velice spokojeni.Jeho služeb jsme využili již při prodeji bytu i komerční budovy.Taktéž jsme ho doporučili svým známým k prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji. Marcela Brillantová"

"S prací pana Havlase, jsme byli velmi spokojeni, bylo znát, že není žádným nováčkem. Celý náš obchodní případ, i přes značnou vzdálenost, řešil velmi profesionálně a s důvěrou se na něj kdykoliv budeme v budoucnu obracet, protože najít v dnešní době opravdového odborníka, není až tak jednoduché"

"Pan Zelina byl a je vždy ochotný a vysoce komunikativní člověk, který má zájem poznat svého klienta a maximálně vyhovět jeho představám. Je připraven kdykoli probrat jednotlivé nabídky a získat ještě další zlepšení pro co nejlepší budoucí bydlení. Jsem velmi ráda, že mi byl doporučen rodinným přítelem."

"Prodej našeho bytu nebyl zrovna jednoduchý, z důvodů neochoty družstva. Slečna Brzusková byla s námi neustále ve spojení, připravená řešit různé komplikace. Prodej dopadl úspěšně, i přes časovou tíseň, kterou jsme měli, došly penízky na náš účet včas. Slečně Brzuskové mnohokrát děkujeme."

"Pan Havlas nám velice pomohl s prodejem bytu, byla to velmi dobrá volba za kterou jsme rádi. Velice spolehlivý a ochotný. Ještě jednou moc dekujeme za vše a velice pana Havlase doporučujeme. Pokud ještě někdy budeme potřebovat makléře, tak jedině jeho."