Prodejte svou nemovitost s námi

Jsme tu od toho, abychom vám v maximální možné míře zpříjemnili prodej vašeho domu, chaty, nebo pozemku. Dokážeme vám také reálně stanovit cenu, za kterou je možné vaši nemovitost prodat, a to včetně časového horizontu. Ceny neodhadujeme, známe trh a dokážeme v něm číst. Domluvte si s námi krátkou informativní schůzku, na které probereme, co přesně hledáte. Naši profesionální makléři vám pak najdou nejvhodnější nemovitost.

  • Odhadneme reálnou cenu
  • Posoudíme technický stav objektu
  • Připravíme nemovitost na fotografovnání
  • Zveřejníme nemovitost online i v tiskovinách
  • Zařídíme veškeré právní úkony
  • Dojednáme notářskou úschovu peněz
  • Vyřídíme za vás daňové povinnosti
  • Zařídíme stěhování, malování, zkrátka vše, co bude potřeba

Cenový odhad

Příprava k prodeji

Příprava podkladů

Inzerce nemovitosti

Právní náležitosti

Finanční transakce

"Makléř nám poskytl kompletní službu přesně podle našich představ.Aktivním přístupem pomohl uskutečnit náš záměr. S prací p. Zeliny jsme maximálně spokojeni. Včolekovi"

"Kvalitou a profesním přístupem pana Závodného Petra jsme velice spokojeni.Jeho služeb jsme využili již při prodeji bytu i komerční budovy.Taktéž jsme ho doporučili svým známým k prodeji nemovitosti. Vřele doporučuji. Marcela Brillantová"

"S prací pana Havlase, jsme byli velmi spokojeni, bylo znát, že není žádným nováčkem. Celý náš obchodní případ, i přes značnou vzdálenost, řešil velmi profesionálně a s důvěrou se na něj kdykoliv budeme v budoucnu obracet, protože najít v dnešní době opravdového odborníka, není až tak jednoduché"

"Pan Zelina byl a je vždy ochotný a vysoce komunikativní člověk, který má zájem poznat svého klienta a maximálně vyhovět jeho představám. Je připraven kdykoli probrat jednotlivé nabídky a získat ještě další zlepšení pro co nejlepší budoucí bydlení. Jsem velmi ráda, že mi byl doporučen rodinným přítelem."

"Prodej našeho bytu nebyl zrovna jednoduchý, z důvodů neochoty družstva. Slečna Brzusková byla s námi neustále ve spojení, připravená řešit různé komplikace. Prodej dopadl úspěšně, i přes časovou tíseň, kterou jsme měli, došly penízky na náš účet včas. Slečně Brzuskové mnohokrát děkujeme."

"Pan Havlas nám velice pomohl s prodejem bytu, byla to velmi dobrá volba za kterou jsme rádi. Velice spolehlivý a ochotný. Ještě jednou moc dekujeme za vše a velice pana Havlase doporučujeme. Pokud ještě někdy budeme potřebovat makléře, tak jedině jeho."